Przypuszczam, że masz dość ciągłego starania się o poprawę relacji? Być może oczekujesz już tylko tego, by mąż/partner zaangażował się po prostu w pomoc w obowiązkach domowych, odprowadzaniu dzieci, odrabianiu lekcji i ... ? Masz dość ciągłych próśb, powtarzania tego, co trzeba zrobić. Ciągłe odwracanie się głowy Twojego męża w stronę ekranu komputera wyprowadza Cię z równowagi i masz ochotę powiedzieć BASTA. Jesteś zmęczona, zła i czujesz, że przekroczyłaś już granicę swojej wytrzymałości....

Dobrze trafiłaś! Pokażę Ci jak z tego wyjść, żeby poczuć znów radość, pokój serca i cieszyć się życiem. Pomogę Ci dbać relację i pomóc Ci rozwiązywać pojawiające się problemy.

Newsletter to łatwo przyswajalna porcja „Laboratorium Więzi” prosto do Twojej skrzynki. To profilaktyka, szansa na leczenie i dawka inspiracji.

Zaraz po zapisie otrzymujesz darmowe materiały – pomysły na wzmacnianie więzi. Pojawią się one w ostatnim mailu. 

Oprócz tego otrzymasz rabat 40 zł na 1 godz. konsultacji online, do wykorzystania w ciągu miesiąca od zapisu (decyduje data, kiedy uzgadniałyśmy wspólne spotkanie, a nie data konsultacji). To ponad 50% upustu. Podoba Ci się?

Dołącz do społeczności Laboratorium Więzi. Czekam na Ciebie :)

* Wskazuje wymagane pola
Email Marketing Powered by MailChimp